Dhome Dopio

PËRSHKRIMI

Dhome e pajisur me ajer te kondicionuar, televizor dhe garderobe. Gjithashtu dhoma ka nje banjo te pajisur me dush. Hoteli disponon 10 dhoma nga te cilat 2 katershe 1 treshe 5 twin dhe 2 dopjo. Ne arredimin e dhomave te hotelit do te gjeni elemente te tradites te punuar me mjeshteri nga zonjat e qytetit.

 • 16 m²
 • Ballkon
 • Pamje nga kopshti
 • Peisazh nga Mali
 • Pamje nga qyteti
 • Internet pa pagese

This post is also available in: English

Shërbimet

 • Ajer I Kondicionuar
 • Dhoma e veshjes
 • Dhoma te shtuara me qilim
 • Divan
 • Dollap per rrobat
 • Dysheme prej mermeri
 • Fax
 • Hekurosje
 • Izolues i tingullit
 • Kanalet kabllore
 • Kanalet Satelitore
 • Katet e sipërme të arritshme vetëm nga shkallët
 • Kutia e Depozitave të Sigurisë
 • Lidhje me sallonin
 • Makinë larëse
 • Ngrohja
 • Ora e alarmit
 • Sherbim hekurosjeje
 • Shërbimi i zgjimit
 • Shërbimi i zgjimit / Ora e alarmit
 • Shtrat divan
 • Siguri per pajisjet elektronike
 • Tavolina e ngrenies
 • Tavolinë
 • Telefon
 • Tile/Marble floor
 • TV
 • TV me ekran të sheshtë